MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 13417100
nr 1341 7100
Stol
4 st, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:12:23
300 kr
350 kr
400 kr